Šály – vzdušná akrobacie – Le.Zu.si

Délka: 4:00 min.

 

TECHNICKÉ POŽADAVKY

– výška stropu min. 5/6m, ideálně 8m a více. Při minimální výšce je choreografie omezena.

nutná nosnost stropu/závěsné konstrukce pro jednu akrobatku činí 500kg, pro duo/double tedy minimálně 1000kg. Za nosnost závěsného bodu či konstrukce se zaručuje klient.

– ze strany klienta je potřeba zajistit přístup k nosné konstrukci/závěsnému bodu, jelikož si z důvodu vlastní bezpečnosti šály zavěšujeme samy. Např. prostřednictvím výsuvné plošiny, lešení, lávky apod.

– zavěšení šál: úvazy, na kterých jsou zavěšené šály, se musí kolem konstrukce obmotat. Např. u ostré traverzy, je nutno, aby její hrany nepoškodily smyce a úvazy (překryje se kusem koberce, molitanu apod.).

– na vyžádání nabízíme velmi efektní závěšení šály na lanko připojené k motorovému zdvihači. Ten však není zahrnut v zakladní ceně (příplatek za půjčení motoru a jeho obsluhu).

– prostor okolo šály: vzdušný prostor v délce celé šály min. 1,5m do všech stran. Pozemní prostor dle vybrané choreografie, ale také min. 1,5m do všech stran.

– světla: dle dohody, během samotné choreografie není vhodné použití výrazných světelných efektů jako například stroboskopu. Vlastní osvětlovací technikou nedisponujeme.

– hudba: vystoupení je na reprodukovanou či živou hudbu buď dle výběru klienta nebo naší nabídky