kabaret
bravo naživo

tvůrci

Režie a choreografie:
Matyáš Ramba, Lukáš Macháček a akrobaté Losers Cirque Company
Kostýmy:
Lucie Červíková
Light design:
Michael Bláha
Sound:
Karel Mařík
Produkce:
United Arts
Stream:
Frame Production s.r.o.
Žádná plánovaná představení

o projektu

Nenechte si ujít náš největší a nejnáročnější projekt těchto měsíců: streamovanou show s názvem Kabaret Bravo NAŽIVO! Dali jsme do toho duši a přivedli k životu naše nejbláznivější nápady. Bude to VELKÉ, BAREVNÉ a VE SKVĚLÉ KVALITĚ. HA HU!

V systému GoOut si můžete zakoupit přístup ke streamu. Vybírat můžete z pěti cenových kategorií, cena začíná už na 100 Kč.

Hlavním hrdinou našeho příběhu je nadějný herec a akrobat, kterému pandemie a bezpečnostní opatření převrátily život naruby. Začátek streamu začíná ve chvíli, kdy se rozhodne vloupat do divadla, které je kvůli opatřením zavřené.

Prozatím si můžete přečíst co předcházelo našemu streamu v Divadle BRAVO!

Kabaret BRAVO Naživo - Co tomu předcházeloByl jednou jeden nadějný student herectví, říkejme mu třeba Mates. Toužil se stát tím nejslavnějším a nejuznávanějším hercem na celém světě. Dřel na sobě, trénoval, studoval… ale do jeho velkolepých plánů zasáhla pandemie, lockdown a hlavně uzavření všech divadel, kin a vůbec všech kulturních zařízení. Nezbylo mu nic jiného než se realizovat prostřednictvím sociálních sítí.
První Matesův skeč sklidil slušný ohlas a jeho srdce zaplesalo radostí, že může i v této pro kulturu velmi smutné době své sledující potěšit. Uzavřený doma experimentuje a rozhodne se nazkoušet pár fíglů hodných správného cirkusáka, stává se z něj virtuální vrhač nožů! Světla reflektorů a divadelní jeviště mu ale schází stále víc a víc.
Mates pokračuje ve svých skečích a nemůže se dočkat, až své v karanténě nabyté triky bude moci předvést živému publiku. Zprávy o uvolnění opatření pro divadla sice stále nepřicházejí, ale k našemu hlavnímu hrdinovi toužícímu po slávě se přes známé známých a kamarády jeho kamarádů dostane zajímavý drb: Divadlo BRAVO! prý žije! Matesovi ta věta nedá spát a rozhodne se jednat.
Divadlo BRAVO! prý žije - tak zněla ta záhadná věta, která k Matesovi doputovala. Zrovna když na zahradě piloval své triky se sekerou, dostal nápad: do divadla se potají vloupá a celému světu ukáže, jak to s tou živostí kultury doopravdy je! Vybavil se náčiním hodným těch nejvlivnějších influencerů: baterkou, mobilem a selfie tyčí. Co všechno v divadle objeví? Opravdu divadlo žije? Kdo tam na něj čeká? A stane se díky streamované prohlídce slavným?
To vše se dozvíte již brzy! Stream z Divadla BRAVO! proběhne 16.12. od 20:00!


galerie

ÚČINKUJÍCÍ

Mates Petrák
Jindřích Panský
Matyáš Ramba
Vítězslav Ramba
Lukáš Macháček
Tomáš Pražák
Martina Illichová
Kristýna Stránská
Nikol Kopáčová
Jana Telcová
Herečka Karolína Křížková
Karolína Křížková
Sára Stoulilová
Ivona Szantová
Šárka Tětěruková
Petr Dlugoš
Adam Rameš
Herec Lukáš Borik
Lukáš Borik Polanský
Martin Scháňka
Petr Dvořák
Radim Vizváry
Tomáš Hrubý
Herec Ondřej Havlík
Ondřej Havlík - Endru
Ester Josefína Vandasová